elit bestdrive bsr hook

Úprava BSR

Naše firma je výhradním dealerem této Švédské společnosti

BSR je švédská high-tech společnost s předním postavením na trhu optimalizací výkonu automobilových motorů. Základem úspěchu je důraz na výkon a ochranu životního prostředí

BSR nabízí profesionální tuningové služby za použití technologie PPC Tuning System. Tento systém vynalezla a v roce 2003 ve světové premiéře uvedla na trh společnost BSR.

BSR se také zabývá softwarovou přestavbou na palivo E – 85

BSR je firma, která díky svým sofistikovaným produktům a zastoupením po téměř celém světě patří mezi přední dodavatele optimalizovaných softwarů řídících jednotek motorů, nerezových výfuků, sportovních katalyzátorů, sportovních vzduchových filtrů a Opti-flow filtrů. Specializujeme se na vozy Volvo, Saab, Škoda, Audi, VW, Seat, Ford, Opel a další.

Podíleli jsme se na vývoji nejsilnějšího (2004 a 2005) a nejrychlejšího (2005) motoru světa pro švédské vozy Koenigsegg. Získali jsme řadu prestižních ocenění: Firma roku, Zaměstnavatel roku, Firma dbající na ochranu životního prostředí atd. Od švédské vlády jsme získali jako první certifikát opravňující oficiálně přeměňovat pohon motorů na alternativní paliva.

Nejvyšší možnou kvalitu našich produktů garantujeme! Veškeré naše výrobky vyrábíme ve Švédsku. Přísná výrobní kontrola zajistila snížení kontroly výstupní. U nás téměř neexistují reklamace. Ochrana a péče o životní prostředí jsou pro nás klíčovým tématem.