elit bestdrive bsr hook

O Firmě

Naše firma působí na trhu prodeje pneumatik osobních, nákladních, zemědělských, průmyslových a motocyklových. Servisní a dopravní činností od roku 1992. Sídlo naší firmy je v Uničově v ulici Šumperské 536 bývalý areál ČSAD.

Co se týká resortu našich služeb:

Jsme franchisant firmy BESTDRIVE, v servisní činnosti jsme dosáhli statutu PARTNER ELIT – originální autodíly, s kterými máme úzkou spolupráci formou školení mechaniků, techniků, která je garancí kvality jak výrobků, tak servisní činností. Vlastníme prodejnu s náhradními díly Elit s dodací lhůtou do 24hod.

Nabízíme celoroční údržbu Vašeho vozidla, vlastníme široký sortiment pneumatik Barum, Continental, Semperit, Uniroyal, Michelin, na Vaše přání dodáme sortiment jakých koliv značek pneumatik.

Dále nabízíme veškeré servisní a pneuservisní práce. Zajišťujeme likvidaci havárií přes pojišťovny, karosářské opravy, lakování vozidel ve vysoké kvalitě se smluvním partnerem a zajišťujeme odtahy vozidel.

V současné době má firma cca 10 zaměstnanců.

Našim cílem je 100% spokojenost zákazníků a spolupracujících firem, čehož se snažíme dosáhnout rychlostí, odborností a ucelenými službami.